پروژه ارسال تاج گل در کنسرت UR MAN IS BACK در ژاپن

سلام سلام …

 دیروز کنسرت بچه ها در اوساکای ژاپن بود و ۵ فن کلاب رسمی از طرف فن های ایرانی تاج گل فرستادیم به کنسرت

امروز ۲۷ آوریل و مطابق با ۸ اردیبهشت ، یکی از بهترین روزها برای تریپل اس هاست چرا که ۳ عضو دبل اس بعد از ۶ سال کنار هم بعد از توکیو حالا در اوساکای ژاپن کام بک دارند ، برای این روز قشنگ فنکلابهای ایران هم کاری انجام دادند تا یادگاری قشنگی در ذهن فن های ایران ثبت بشه .
با افتخار ۵ فنکلاب رسمی ایرانی دبل اس اعلام میکند که برای کنسرت امروز اعضای دبل اس در اوساکا ژاپن، تاج گلی از طرف ایران ارسال شد. هم اکنون این تاج گل در محل برگزاری کنسرت چند ساعت قبل از شروع کنسرت قرار گرفته و اعضای دبل اس حمایت فنکلابهای ایرانی دبل اس و طرفداران ایرانیشونو خواهند دید.
یه نکته ای باید بگیم که : از آنجایی که قبلا به کمک شما فن های عزیز پروژه ای برای کام بک در کره( پروژه برنج و تاج گل در کنسرت سئول کره) انجام شده بود و فاصله آن پروژه با این پروژه کوتاه بود و ما قصد نداشتیم فشاری ازلحاظ مالی به شما وارد بشه در نتیجه این پروژه از طرف نویسنده ها و ادمین های ۵ فنکلاب ایرانی دبل اس در ایران انجام شد.که به نمایندگی از ایران و طرفدران ایرانی دبل اس تاج گل در محل برگزاری کنسرت قرار گرفت
امروز هم مانند کام بک در کره حال در ژاپن اعضای دبل اس حمایت طرفداران ایرانی را خواهند دید و حضور طرفداران ایرانی و حمایت همیشگیشون به اثبات رسید. خوشحالیم که توانستیم حضور ایران را خارج از کره در کنار اعضای دبل اس ثابت کنیم.
با تشکر از حمایت همیشگی شما طرفداران عزیز و با تشکر از همکاری ارزشمند هر ۵ فنکلاب رسمی دبل اس در ایران♥️:
فنکلاب ایرانی کیم هیون جونگ
@Hyun_irfans_official
فنکلاب ایرانی هئو یونگ سنگ
@youngsaeng_iraniansupporters
فنکلاب ایرانی کیم کیو جونگ
@iranian_thankyu_official
فنکلاب ایرانی پارک جونگ مین
@pjmin_persian_fc
فنکلاب ایرانی کیم هیونگ جون
@hjb.iri.official.fanclub