پروژه ارسال برنج برای افراد نیازمند در کنسرت UR MAN IS BACK در سئول

سلام بچــــــــــــــــــــه ها

امروز کنسرت بچه های دبل اس بود… و پروزه برنج به موفقیت انجام شد….برنج ما هم کنار در  ورودی کنسرت قرار گرفت 

 نزدیک عید هست و بچه ها سرشون شلوغه …حتما اخبار به طور کامل تو سایت قرار میگیره

امروز ۱۹ مارس و مطابق با ۲۹ اسفند ، قشنگ ترین روز برای تریپل اس هاست چون ۳ عضو دبل اس بعد از ۶ سال کنار هم روی استیج خودشون میایستند ، برای این روز قشنگ ایران هم کاری انجام داد تا یادگاری قشنگی در ذهن فن های ایران ثبت بشه .
با افتخار ۵ فنکلاب رسمی ایرانی دبل اس اعلام میکند که پروژه با موفقیت به سرانجام رسید. هم اکنون پروژه برنج و بنر در محل برگزاری کنسرت حدودا ۴ ساعت قبل کنسرت قرار گرفته و اعضای دبل اس حمایت فنکلابهای ایرانی دبل اس و طرفداران ایرانیشونو خواهند دید.
تبریک میگیم به همه طرفدران ایرانی و همچنین اعضای دبل اس و هر ۵ فنکلاب ایرانی رسمی دبل اس^^
یه نکته ای باید بگیم که واقعا در طول پروژه و موقع سفارش دادن برامون قابل ارزش بود و ماهارو خیلی خوشحال کرد و توی متن قبلیمون به عنوان هیجان ماجرای پروژه ازش اسم بردیم ، امیدواریم شما رو هم خوشحال کنه :
» بیش از پیش بینی اولیه ما پول از طرفداران بدستمون رسید که روز آخر پروژه تا دقایق آخر هم دوستان لطف داشتن و بیشترین عشق و حمایتشونو رو نشون دادن ….واقعا ممنونیم^^ این موضوع باعث شد ما سفارش بیشتری برای برنج بدیم .بیشتر از سفارشی که از قبل پیش بینی و اعلام کرده بودیم . با کمک شما تونستیم علاوه بر اینکه حجم برنجو بیشتر کردیم و بنر و پوستری تهیه کنیم ..و حالا افتخار داریم اعلام کنیم پروژه ی تریپل اس های ایرانی از این قراره :

۸ کیسه برنج ۱۰ کیلیویی جمعا ۸۰ کیلو برنج + بنر نیم متری( که روی آن اطلاعات لازم و عکس ۳ عضو گروه موجود است)
بعد از سالها میتونید خوشحال باشید که روز کنسرت حمایت طرفداران ایرانی دبل اس در سالن کنسرت می بینید و حضور طرفداران ایرانی و حمایت همیشگیشون به اثبات رسید. (خوشحالیم اعلام کنیم ایران جزو ۷ کشور اول در اهدای برنج از لحاظ مقدار و پوستر بود )

با تشکر از حمایت همیشگی شما طرفداران عزیز♥️
با تشکر از همکاری ارزشمند هر ۵ فنکلاب رسمی دبل اس در ایران♥️:
فنکلاب ایرانی کیم هیون جونگ
@Hyun_irfans_official
فنکلاب ایرانی هئو یونگ سنگ
@youngsaeng_iraniansupporters
فنکلاب ایرانی کیم کیو جونگ
@iranian_thankyu_official
فنکلاب ایرانی پارک جونگ مین
@pjmin_persian_fc
فنکلاب ایرانی کیم هیونگ جون
@hjb.iri.official.fanclub